Το κοινωνικό κυλικείο – ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Αγαπητοί γονείς

Σας ευχαριστούμε πολύ για την ουσιαστική κει έντονη ανταπόκριση στη σημερινή δράση του σχολείου μας, η οποία είχε ως στόχο της την ενίσχυση και ολοκλήρωση των εργασιών της αίθουσας φιλαναγνωσίας.

Πέρα από την επίτευξη του κύριου στόχου οι μαθητές και οι μαθήτριες βίωσαν νέες εμπειρίες μέσα από την διαδικασία στην οποία συμμετείχαν.

Επίσης προσωπικά ευχαριστώ τις δασκάλες των τάξεων Γ΄ και Δ’ που οργάνωσαν τη δράση, τις μητέρες που ετοίμασαν και πρόσφεραν τα εδέσματα καθώς και όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου που βοήθησαν ο καθένας με τον τρόπο του.

Πολλές ευχαριστίες επίσης στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την ενεργό συμμετοχή τους.

Το γεγονός ότι σας νιώθουμε συνεχώς δίπλα μας και ουσιαστικά κοντά στο σχολείο, μας δίνει δύναμη και διάθεση να συνεχίζουμε με μεγαλύτερη προθυμία το εκπαιδευτικό μας έργο!

Νίκος Ναχόπουλος